Kursy doskonalące: wychowawczy, dla polonistów i matematyków

Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz swój nauczycielski warsztat? Weź udział w jednym z autorskich kursów doskonalących w Szkole Edukacji z zakresu matematyki, języka polskiego i kompetencji wychowawczych. Trwają zapisy na rok szkolny 2019/2020. 

Poloniści, matematycy, wychowawcy klas i nie tylko – to propozycja właśnie dla Was! Kursy z cyklu “100 pomysłów na…” organizowane przez Fundację Dobrej Edukacji w ramach programu Szkoły Edukacji PAFW i UW skierowane są do nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy chcą rozwinąć warsztat nauczycielski i kompetencje wychowawcze. Składają się z 52 godzin warsztatów prowadzonych podczas piętnastu spotkań z wykładowcami Szkoły Edukacji. Zapraszamy na kursy:

100 pomysłów na relacje z uczniami
100 pomysłów na lekcje matematyki
100 pomysłów na lekcje języka polskiego

Zdecydowałam się na ten kurs w ostatniej chwili, bo wcześniej trafiłam na Seminarium Lekturowe w Szkole Edukacji, które było dla mnie prawdziwym olśnieniem. Na kursie nie ma uniwersyteckiego zadęcia, wszyscy mają bezpośredni kontakt, a wykładowcy bardzo wiele z siebie dają. Dzięki poznanym tu narzędziom, które wprowadzam w klasie, moi uczniowie o wiele lepiej radzą sobie z interpretacją – Marta Karkocha, nauczycielka j. polskiego w Szkole Edulab w Starych Babicach

Warunki udziału

Koszt udziału  w kursie to 750 zł. Udział w nich mogą wziąć nauczyciele, którzy w bieżącym roku szkolnym są aktywni zawodowo. Zapisy prowadzone są poprzez formularz dostępny na stronie internetowej SE do 30 września 2019 lub do wyczerpania limitu miejsc. Kursy odbywają się w siedzibie Szkoły Edukacji PAFW i UW, przy ulicy Banacha 2c (Kampus Ochota UW).

Kurs bardzo rozwija umiejętności wychowawcze. Dostarcza konkretne rozwiązania i wiedzę, dlaczego są one skuteczne. Jest niezbędnym uzupełnieniem teoretycznej specjalizacji pedagogicznej – uczestnik kursu “100 pomysłów na relacje z uczniami”

Małgorzata Siłka

m.silka@fde.org.pl

505 759 800