Czas na zmianę. Zostań nauczycielem! Trwa rekrutacja na rok 2021/2022

Szkoła Edukacji rekrutacja 2021-2022

 Szkoła Edukacji PAFW i UW już po raz szósty otwiera program stypendialny właśnie dla przyszłych i już aktywnych nauczycieli – bo to od nich zaczyna się społeczna zmiana. Rekrutacja trwa do 27 czerwca.

Z powodu pandemii ostatni rok był bez wątpienia prawdziwą rewolucją w edukacji. Ta sytuacja pokazała, jak ważne jest kształcenie nauczycieli gotowych na zmiany, skutecznych nie tylko przedmiotowo, ale też wychowawczo. Właśnie takich przygotowuje Szkoła Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego w ramach jedynych w Polsce bezpłatnych dziennych studiów podyplomowych.

Poloniści, historycy, matematycy, biolodzy. To stypendium dla was

Na bezpłatne studia mogą aplikować magistrowie:

  • polonistyki
  • historii
  • matematyki i kierunków pokrewnych
  • biologii i kierunków pokrewnych

Nauka w Szkole Edukacji trwa 10 miesięcy. Przez cały ten czas studenci mogą liczyć na stypendium w wysokości od 1500 do 2000 złotych. Osoby spoza Warszawy dodatkowo mogą skorzystać za darmo z jednoosobowego pokoju w akademiku UW.

Absolwenci Szkoły Edukacji otrzymują dyplom Uniwersytetu Warszawskiego, uprawnienia nauczycielskie i propozycję pracy w szkole. Mają także możliwość udziału w 2-letnim programie wsparcia, dzięki czemu pierwsze zawodowe kroki są o wiele łatwiejsze.

Szkoła Edukacji rekrutacja 2021/2022. Dla nauczycieli, którzy nie boją się zmian

Potrzebujemy nauczycieli, którzy nie tylko świetnie uczą swojego przedmiotu, ale też inspirują, wychowują i przygotowują uczniów do zmieniającego się świata. Którzy czerpią nie tylko z sukcesów, ale i z błędów. Właśnie do takich osób skierowany jest program stypendialny Szkoły Edukacji.

Mogą do niego aplikować zarówno osoby, które skończyły lub właśnie kończą kierunkowe studia magisterskie, jak i takie, które już pracują  – na przykład w korporacji – ale chciałyby coś w swoim życiu zmienić. To także propozycja dla już aktywnych nauczycieli i nauczycielek, którzy chcą rozwijać swój warsztat. A przede wszystkim dla osób, które od zawsze chciały pracować z młodzieżą, ale dotąd nie miały okazji zdobyć uprawnień nauczycielskich.

Rekrutacja trwa do 27 czerwca 2021 roku. Szczegółowe informacje: Szkoła Edukacji rekrutacja 2021/2022.

Śledź nas na Facebooku 🙂